2-Bed 120m² Flat in beylikdüzü — From $4,200,000 · Citizenship Eligible | Domirel

آپارتمانی در یکی از مناطق ساحلی استانبول

بيليك دوزو, إسطنبول
4,000,000 $
4,200,000 ذخیره 5%

2

اتاق خواب

120

1

اتاق نشیمن

جزئیات ملک

شهر / استان

Beylikdüzü / استانبول

نوع

آپارتمان

آماده تحویل در

03 / 2026

اتاق

2

اتاق نشیمن

1

بالکن

1

حداقل مساحت

120 متر مربع²

طبقات ساختمان

4

ویژگی‌های ملک

امکانات داخلی

  • آب
  • وای‌فای

امکانات خارجی

  • امنیت ۲۴ ساعته

درباره این ملک

آیا به دنبال خرید ملک در منطقه رو به رشد استانبول هستید؟ ملکی که هم برای سکونت و هم برای سرمایه گذاری مناسب باشد؟ این یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین املاکی است که می‌توانید در منطقه رشد بیلیکدوزو خریداری کنید

در مورد پروژه

  • تاپو آماده است
  •   مناسب برای دریافت شهروندی
  • مناسب برای شروع زندگی خانوادگی
  • 15 دقیقه با حمل و نقل تا جاده E5 و مترو
  •   5 دقیقه پیاده روی تا غرب مارینا
  • فروشگاه های نزدیک: مرکز خرید Marmara Park 15 دقیقه
  • این منطقه از نظر حمل و نقل، پارک ها و مکان های خرید به طور کامل خدمات رسانی می‌شود

 

تأیید شده

"I was honestly nervous at first, but they guided me step by step. Buying in Istanbul and getting Turkish citizenship felt easy"

مارس 2022 📈 سرمایه‌گذاری شد
David.o Nigeria