3-Bed 202m² Duplex in büyükçekmece — From $390,563 | Domirel

Muhteşem deniz manzarasına ve modern mimariye sahip daireler

Büyükçekmece, Istanbul
390,563 $

3

Yatak Odası

2

Banyo

202

1

Salon

İlan Detayları

Şehir / İlçe

Büyükçekmece / İstanbul

Tip

Dubleks

Teslim Tarihi

07 / 2026

Oda

3

Salon

1

Banyo

2

Balkon

3

Alan

202 M²²

Bina Kat Sayısı

6

Katlar

Dış Özellikler

  • 7/24 Güvenlik

İlan Hakkında

Mülk, İstanbul'un Avrupa yakasında, özellikle Büyükçekmece bölgesinde yer alan 5 yıldızlı otel sistemi şeklinde lüks bir komplekstir. Büyükçekmece, İstanbul'un en önemli turizm ve gayrimenkul yatırım bölgelerinden biridir. , Büyükçekmecede huzur ve güzellik ile karakterizedir. 8000 metrekarelik bir alana dağılmış 131 konut olmak üzere 3 bloktan oluşan projede dairelerin 2+1 ve 3+1 sistemlerine dağıldığı görülüyor.

Proje hakkında

  • Sahil boyunca İstanbul'un en uzun gezinti yolunun yakınında yer alır, birinci dereceden bir turizm bölgesidir.
  • Tesis, Metrobüs hattına 5 dakika uzaklıktadır.
  • Okullara, üniversitelere, alışveriş merkezlerine, hastanelere yaşam için gerekli tüm hizmetlere yakın konumdadır.
  • Ünlü Büyükçekmece ” Mimar Sinan ” hastanesine yakın, 5 dakika uzaklıkta
  • Yüzme havuzları, oyun alanları, spor salonu, sauna ve buhar odalarının entegre hizmetleri

Benzer İlanlar

$322K
USD3,188/m²
Bağcılar
1+3 Oda
2 Banyo
101
$1.67M
USD8,186/m²
Kadıköy
1+3 Oda
2 Banyo
204–227
$848K
USD2,975/m²
Kartal
1+3 Oda
2 Banyo
285–294
-19%
$555K $682K
USD3,942/m²
ümraniye
1+3 Oda
2 Banyo
173–197
$408K
USD2,684/m²
Kartal
1+3 Oda
2 Banyo
152–169
Proje Üzeri 🌊 Deniz Manzarası
$660K
USD4,049/m²
Doğrulandı
Fatih
1+3 Oda
1 Banyo
163
Sinema Game Room Guest Room +20 daha fazla
✨ Yeni
$345K
USD1,971/m²
Doğrulandı
Küçükçekmece
1+3 Oda
1 Banyo
175
Smoke Detectors Depo Su +16 daha fazla
$1.05M
USD6,850/m²
üsküdar
1+3 Oda
2 Banyo
153–301
$915K
USD7,205/m²
Başakşehir
1+3 Oda
2 Banyo
127–172