4-Bed 358m² Flat in bahçelievler — From $1,410,000 · Citizenship Eligible | Domirel

İstanbul Basın Express bölgesinde Türk pasaportu almaya uygun birimler

Bahçelievler, Istanbul
1,410,000 $

4

Yatak Odası

2

Banyo

358

1

Salon

İlan Detayları

Şehir / İlçe

Bahçelievler / İstanbul

Tip

Daire

Teslim Tarihi

10 / 2025

Oda

4

Salon

1

Banyo

2

Balkon

1

Alan

358 M²²

Bina Kat Sayısı

12

Emlak Özellikleri

İç Özellikler

  • WiFi

Dış Özellikler

  • 7/24 Güvenlik

İlan Hakkında

Türkiye emlak piyasası son birkaç yılda birçok kez büyüdü, bu nedenle Türkiye'de bir mülk satın alarak yatırım yapmak çok gerçek bir yatırım gibi görünüyor. Öte yandan, Türkiye'nin mevcut politikasına göre, Türkiye'de 250.000 $ değerinde (yakında 400.000 $ dolar) bir mülk satın alırsanız, Türk vatandaşlığı alabilirsiniz. Aşağıda sizlere tanıtmak istediğimiz gayrimenkul hem yatırım hem de vatandaşlık için çok uygundur.

Neden Bu Mülkü Satın Almalısınız?

  • Yüksek kârlı bir yatırım arıyorsanız, seçeneklerinizden biri Türkiye'de bir mülk satın almak olabilir. Türk emlak piyasası dünyanın en karlı emlak piyasalarından biri olduğu için bu ülkede emlak satın alarak çok yüksek karlar elde edebilirsiniz.
  •  Yabancıların Türkiye'de mülk satın almak istemelerinin nedenlerinden biri, en az 250.000 $ (yakında 400.000 $) değerinde mülk satın alarak Türk vatandaşlığı elde etme olasılığıdır. Türk pasaportu ile 110'dan fazla ülkeye vizesiz seyahat edebilirsiniz.
  •  Günümüzde insanlar sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için tüm olanaklara sahip olan ve ikamet ettikleri yerden ayrılmalarına gerek olmayan bir kulede yaşamayı tercih etmektedirler.
  • Türkiye'de satın aldığınız birim toplu taşımaya ne kadar yakınsa, mülkünüzün fiyatı o kadar yüksek ve mülkünüzün değeri o kadar yüksek olur. Bu dairenin birimleri toplu ulaşıma yakındır ve bu bölgede oturarak İstanbul'un her yerine kolayca seyahat edebilirsiniz.
  • Bu kulenin mimarisi çok özel ve bu dairenin mimarları alandan en iyi şekilde yararlanmak için ellerinden geleni yaptılar.

Konum

Gizlilik Notu:

Alıcılar Ne Diyor

Gerçek müşterilerden doğrulanmış yorumlar

Tüm Yorumlar
Syed Khan

Syed Khan

Doğrulandı

"I was honestly nervous at first, but they guided me step by step. Buying in Istanbul and getting Turkish citizenship felt easy"

Mar 2022 📈 Yatırım Yapıldı
الدكتور علي محمد فهد

الدكتور علي محمد فهد

السعودية

Doğrulandı

"Buying property in Istanbul was new to me, but the team was there at every step, from choosing the right property to signing."

Şub 2022 🏠 Satın Alındı
Mohammad Syed Nour

Mohammad Syed Nour

Doğrulandı

"I bought a 4-bedroom apartment in Başakşehir from Avrupa Konutları, and through this purchase I was able to get Turkish citizenship. I am very satisfied with the property and with..."

Oca 2023 🏠 Satın Alındı
Asım

Asım

Doğrulandı

"Coming to Istanbul as a Complete Stranger… I flew in from the UK with very little knowledge of Istanbul's neighbourhoods. The team at Domirel were incredible — Tarık met me and sp..."

Oca 2026 🏠 Satın Alındı

Daha Fazlası: Bahçelievler

Bu bölgedeki benzer ilanları keşfedin

$362K
USD3,481/m²
Bahçelievler
1+1 Oda
1 Banyo
104–141
$425K
USD3,455/m²
Bahçelievler
1+2 Oda
2 Banyo
123–394
$1.04M
USD6,920/m²
Bahçelievler
1+2 Oda
2 Banyo
150
$1.45M
USD7,318/m²
Bahçelievler
1+3 Oda
3 Banyo
198

Benzer İlanlar

$918K
USD3,841/m²
ümraniye
1+4 Oda
2 Banyo
239–259
$2.73M
USD8,951/m²
Kadıköy
1+4 Oda
2 Banyo
305
$2.99M
USD13,468/m²
üsküdar
1+4 Oda
4 Banyo
222–231
$790K
USD3,496/m²
Kadıköy
1+4 Oda
3 Banyo
226
$956K
USD1,489/m²
5.0 (1 yorum)
şişli
1+4 Oda
3 Banyo
642–653
$3.20M
USD14,206/m²
Sarıyer
1+4 Oda
4 Banyo
225–365
$587K
USD3,090/m²
Başakşehir
1+4 Oda
2 Banyo
190
-14%
$559K $653K
USD1,653/m²
5.0 (1 yorum)
şişli
1+4 Oda
5 Banyo
395–402
$1.54M
USD5,788/m²
çekmeköy
1+4 Oda
2 Banyo
266